Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 19 września 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Spokojna akcja „Wielkanoc 2019”

23.04.2019 14:15:00

Od piątku, policjanci na terenie powiatu ciechanowskiego prowadzili działania prewencyjne pod nazwą „Wielkanoc 2019”.

Przez 4 dni ciechanowscy policjanci odnotowali jeden wypadek, w którym ranna została 1 osoba oraz 5  kolizji drogowych. Ponadto zatrzymano pięciu nietrzeźwych kierujących samochodami oraz 5 piratów drogowych, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym.

Do wypadku drogowego doszło w drugi dzień świąt około godz. 11:40 na drodze krajowej nr 50 relacji Ciechanów-Płońsk. W miejscowości Wola Wodzyńska na prostym odcinku drogi 62-letni kierujący samochodem vw tiguan uderzył w tył motoroweru, którym kierował 56-letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego. Pojazdy poruszały się w kierunku Płońska. W wyniku zdarzenia do szpitala został przewieziony 56-letni motorowerzysta. Według informacji uzyskanych ze szpitala mężczyzna doznał obrażeń ciała skutkujących rozstrojem zdrowia powyżej 7 dni. Kierowca volkswagena był trzeźwy od kierującego motorowerem pobrano krew do badań z uwagi na brak możliwości przeprowadzenia badania na zawartość alkoholu  w wydychanym powietrzu.

W pierwszy dzień świąt około godz. 12:20 na pętli miejskiej w Ciechanowie, nietrzeźwy kierujący uderzył w dwie latarnie uliczne. 66-letni kierowca samochodu osobowego ford poruszał się od ul. Kargoszyńskiej w kierunku ul. Gostkowskiej. Kierujący na łuku drogi zjechał na prawe pobocze gdzie na pasie zieleni uderzył w dwie latarnie. Mężczyzna nie był w stanie poddać się badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu dlatego od 66-latka została pobrana krew do badań. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny od pojazdu. Kierowca spędził noc w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości.

autor: Paw

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz