Tygodnik Ciechanowski

Piątek, 10 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. Urząd Miasta
fot. Urząd Miasta

Debata w rocznicę przystąpienia Polski do Unii Europejskiej

26.04.2019 11:00:00

Miasto organizuje debatę na temat zmian jakie zaszły w Polsce i w Ciechanowie w ciągu 15 lat obecności w Unii Europejskiej. Poprowadzi ją znany dziennikarz Jarosław Kulczycki.
W debacie wezmą udział: dr Anna Czarczyńska, Adrian Furgalski, Marek Zuber oraz europoseł Jarosław Kalinowski i prezydent Krzysztof Kosiński. Wydarzenie zaplanowane jest 1 maja o godz. 18.00 w Hotelu Atena. Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o zgłoszenia do Wydziału Kontaktów Społecznych. Jak informuje Urząd Miasta, uczestnictwo w debacie jest bezpłatne. Z uwagi na ograniczoną przestrzeń i kwestie techniczne, należy do 29 kwietnia mailowo lub telefonicznie zgłosić swój udział do Wydziału Kontaktów Społecznych Urzędu Miasta Ciechanów: wks@umciechanow.pl, tel. 23 674 93 04. Temat Unii Europejskiej będzie poruszany w różnych kontekstach, m.in. infrastruktury drogowej, kolejowej, inwestycji, pozyskiwania funduszy, finansowania i rozliczania zadań, obecnej perspektywy, minionych lat i przyszłości wspólnoty. Debata będzie odnosiła się zarówno do wymiaru globalnego, europejskiego, ogólnopolskiego, jak i lokalnego.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz