Tygodnik Ciechanowski

Środa, 03 czerwca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Odzyskać Radość w Kraszewie-Czubakach

02.05.2019 08:45:00

Funkcjonariuszka Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie odwiedziła Fundację Odzyskać Radość, która ma pod swoją opieką dzieci i młodzież, przebywające na co dzień w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Kraszewie-Czubakach.

Podkom. Ewa Olba z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii włączyła się w akcję charytatywną poprzez organizację Wielkanocnej zbiórki dla podopiecznych Fundacji Odzyskać Radość. Razem z policjantami i pracownikami z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie udało się jej zebrać pokaźnego zajączka dla dzieci i młodzieży przebywających w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Kraszewie-Czubaki.

Dary zostały przekazane w ostatnią niedzielę.

Fundacja Odzyskać Radość wspiera maluchy w ZOL w Kraszewie Czubakach. Głównym celem Fundacji jest edukacja i rehabilitacja porzuconych dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami oraz całodobowa opieka nad nimi.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz