Tygodnik Ciechanowski

Poniedziałek, 01 czerwca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Waldemar Wołk-Karaczewski w Opinogórze

04.06.2019 10:00:00

Tancerz, reprezentujący typ danseur noble (tancerz szlachetny), choreograf, operator filmowy, nauczyciel, z pochodzenia – ciechanowianin, Waldemar Wołk-Karaczewski opowie o swoim życiu i pracy w najbliższy piątek, 7 czerwca w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze. Zawita w rodzinne strony w związku z wydaniem książki o nim.

Bohaterami spotkania, oprócz Waldemara Wołk-Karaczewskiego, będą również autorzy książki: Zofia Humięcka, prowadząca Spotkania w Saloniku Elizy w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze (tancerz był gościem spotkania w 2016 r.) i Paweł Chynowski, kierownik ds. programowo-organizacyjnych Polskiego Baletu Narodowego, teatrolog, krytyk baletowy, librecista i wydawca.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 17. Wstęp wolny. Organizatorzy zapraszają wszystkich państwa, a szczególnie krewnych oraz przyjaciół i kolegów z lat szkolnych Waldemara Wołk-Karaczewskiego.

IK

Więcej w "TC".

autor: IK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz