Tygodnik Ciechanowski

Piątek, 29 maja 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Tłumy na dożynkach w Obrytem

12.08.2019 10:00:00

Wczoraj w Obrytem odbyły się dożynki powiatu pułtuskiego. Tradycyjnie miały one dwóch gospodarzy. W tym roku oprócz Zarządu Powiatu Pułtuskiem był nim wójt gminy Obryte.
Bardzo długi dożynkowy korowód przemaszerował spod Urzędu Gminy w Obrytem na teren Szkoły Podstawowej, gdzie odbywały się tegoroczne dożynki powiatu pułtuskiego. Starostami tegorocznych dożynek było małżeństwo Anna i Robert Rogulscy z miejscowości Rozdziały, w gminie Obryte, posiadające duże gospodarstwo rolne specjalizujące się głównie w hodowli bydła. Oficjalne uroczystości rozpoczęła msza święta, którą koncelebrował proboszcz parafii w Obrytem Cezary Siemiński. Zgromadziła ona licznie przybyłych mieszkańców i zaproszonych gości. Fotorelacja w jutrzejszym wydaniu Tygodnika Ciechanowskiego. Zdjęcia wkrótce w fotogalerii i na portalu społecznościowym Tc.

autor: RN

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz