Tygodnik Ciechanowski

Wtorek, 04 sierpnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. K.Kujawa
fot. K.Kujawa

Pijacki rajd po parku

13.08.2019 12:40:00

Będąca pod wpływem alkoholu kobieta wjechała do parku przy ul. Lidzbarskiej w Żurominie i tam swój rajd zakończyła na drzewie.

Po południu 11 sierpnia policja otrzymała zgłoszenie o samochodzie w parku przy ul. Lidzbarskiej. Okazało się, że kierująca suzuki 35-letnia mieszkanka pow. żuromińskiego straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do miejskiego parku. Na szczęście nie doszło do tragedii. Szalony rajd kobiety zakończył się na drzewie w pobliżu placu zabaw. Kierująca była pod wpływem alkoholu.

Tego dnia na terenie powiatu żuromińskiego doszło do aż trzech poważnych incydentów z udziałem nietrzeźwych kierowców. Policja przypomina, że jazda w stanie nietrzeźwości to przestępstwo i grożą za to wysokie kary, ale to nie wszystko. Osoby powodujące wypadki pod wpływem alkoholu mogą skrzywdzić nie tylko siebie, ale również inne osoby. .

Policja cały czas apeluje: "Piłeś? Nie jedź!"

autor: kuj

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz