Tygodnik Ciechanowski

Poniedziałek, 06 kwietnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Koncert dla Anety Murawskiej

08.09.2019 09:53:00

Zaplanowany został kolejny koncert charytatywny dla Anety Murawskiej, mieszkanki Sońska, która z powodu udaru i zawału zapadła w śpiączkę i nie może się z niej całkowicie wybudzić.

 Impreza odbędzie się 29 września (niedziela) w godz. 11.45-20.00 - w budynku OSP w Sońsku. Koncert i licytacje poprowadzą Wojciech Garliński i Małgorzata Milewska. 

Program imprezy jest bardzo bogaty. Przewidziano kilkanaście występów i pokazów. Na początek zaśpiewa Maja Fijałkowska, po niej - wystąpią zawodnicy Promyka Ciechanów (Teakwondo Olimpijskie), Michał Garstka (Klub Bokserski CKB), KOP kapela dziecięca rockowa, Julita Osęka, Żywioły Art, Młodzieżowa Grupa Wokalna działająca przy GOK w Opinogórze, Łukasz Juszkiewicz i duety, Zumba Ciechanów (Anna Szczepankowska), Filip Czyżykowski, Wojtek Gęsicki, Edyta Szewczyk i Mariusz Goździewski, Agnieszka Sobiesiak i Monika Jaskulska (Agnes Art Nuta Cygańska). O godz. 19.00 z godzinnym koncertem wystąpi zespół Acitv. 

W przerwach koncertów i występów przewidziano trzy licytacje. 

Cały dochód z koncertu zostanie przeznaczony na dalszą rehabilitację Anety Murawskiej. 

autor: RN

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz