Tygodnik Ciechanowski

Wtorek, 04 sierpnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Zatrzymani za narkotyki i znieważenie

10.09.2019 07:00:00

Policjanci w pobliżu płońskiego akwenu zatrzymali dwóch mężczyzn posiadających narkotyki. Do policyjnego aresztu trafiła też nietrzeźwa 18-latka, która w czasie interwencji znieważyła funkcjonariuszy.

Według ustaleń policjantów przy jednym z akwenów wodnych mieli przebywać młodzi ludzie posiadający przy sobie substancje psychotropowe. W czasie legitymowania okazało się, że dwóch mężczyzn: 20 i 21-latek z gm. Baboszewo, miało przy sobie ukryte w portfelach strunówki z białym proszkiem. Badanie narkotesterem potwierdziło, że była to amfetamina. Obaj zostali zatrzymani. W czasie interwencji, jedna z towarzyszących mężczyznom kobiet 18-letnia płońszczanka, zaczęła krzyczeć i być agresywna. Znieważyła funkcjonariuszy używając wobec nich słów wulgarnych i obelżywych. Badanie na trzeźwość wykazało u niej blisko promil alkoholu w organizmie.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie młodzi ludzie usłyszeli zarzuty. 20 i 21-latek dotyczące posiadania substancji psychotropowych, za co grozi im do 3 lat pozbawienia wolności. Natomiast butna 18-latka zarzut znieważenia funkcjonariuszy publicznych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa grozi jej kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

autor: Paw

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz