Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 19 września 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. Zbiory prywatne
fot. Zbiory prywatne

Marek z brązem

12.09.2019 10:00:00

Marek Dzięgielewski zdobył brązowy medal lekkoatletycznych Mistrzostw Europy Masters Włochy 2019 w biegu na dystansie 10 000 m.

Lider Klubu Biegacza im. Piotra Sękowskiego jeszcze raz udowodnił klasę i podobnie jak przed rokiem stanął na podium na najważniejszych zawodów mastersów na Starym Kontynencie.

- Marek nie nastawiał się na dobry wynik, gdyż miał świadomość zaległości treningowych. Pogoda w Wenecji była podobna do tej w Płońsku, sporo padało, jednak o 16:30 w chwili startu było już lepiej. Dwóch zawodników: Brytyjczyk i Włoch było poza zasięgiem, Marek był w kilkuosobowej grupie pościgowej a finisz należał do niego – poinformował Andrzej Świercz, prezes Klubu Biegacza im. Piotra Sękowskiego w Płońsku. Na linię mety mieszkaniec Dłużniewa wbiegł w czasie 35 min i 14 sek.

autor: Paw

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz