Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 06 czerwca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. Paw
fot. Paw

Jesienny Jarmark „od pola do stołu”

16.09.2019 10:30:00

W ostatnią niedzielę 15 września już po raz czternasty miłośnicy produktów regionalnych i wiejskich mogli skorzystać z tego co jest chlubą wsi podczas Jesiennego Jarmarku „od pola do stołu”

Podczas XIV edycji Jesiennego Jarmarku „od pola do stołu” podkreślano istotę produktów regionalnych i tradycyjnych, które z roku na rok wracają do łask i zyskują coraz więcej zwolenników zwłaszcza ze względu na walory ekologiczne i zdrowotne.

- W biegiem lat i rozwoju nastąpiła potrzeba propagowania i zachęcania do zapoznania się z produktami regionalnymi oraz kulturą. Jesienny Jarmark „od pola do stołu” jest jedną z trzech naszych imprez organizowanych cyklicznie i przyciągających mieszkańców nie tylko powiatu płońskiego, ale również sąsiednich. Podczas tej imprezy każdy może znaleźć coś dla siebie, ponieważ mamy wielu różnych wystawców począwszy od rękodzieła ludowego, poprzez produkty żywnościowe a kończąc na roślinach. Cieszy również fakt odrodzenia kół gospodyń wiejskich, które na jarmarku prezentują swoje osiągnięcia – powiedział „TC” Jarosław Grabowski dyrektor MODR Poświętne.

Więcej w kolejnym wydaniu TC 

autor: Paw

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz