Tygodnik Ciechanowski

Czwartek, 09 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. K. Kowalski
fot. K. Kowalski

Nowa dyrektor GOK w Opinogórze

24.09.2019 11:00:00

1 września wójt Piotr Czyżyk powołał Joannę Mossakowską na stanowisko dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Opinogórze.

Umowa zawarta została na okres trzyletni – do 31 sierpnia 2022 r.

J. Mossakowska od kilku miesięcy pełniła obowiązki dyrektora opinogórskiego GOK-u. Funkcję tą objęła po zmarłej w styczniu tego roku Zofii Pikus, która wspomnianą placówką kierowała 40 lat.

- Pełniąc obowiązki dyrektora pani Mossakowska sprawdziła się w roli osoby kierującej pracą instytucji kultury. Nie było żadnych zastrzeżeń do imprez organizowanych w tym czasie przez GOK. Wprost przeciwnie, słyszałem sporo pochwał – mówi wójt Piotr Czyżyk.

J. Mossakowska pochodzi z gminy Sońsk. Ma 30 lat. Z zawodu jest nauczycielką muzyki. Jest absolwentką Szkoły Muzycznej I stopnia w Ciechanowie (uczyła się w niej grać na flecie poprzecznym) i Szkoły Muzycznej II stopnia w Płocku (w klasie śpiewu solowego). Ukończyła również studia pedagogiczne na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Więcej w „TC” z 24 września.

autor: KK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz