Tygodnik Ciechanowski

Czwartek, 09 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. IK
fot. IK

III Ciechanowskie Wieczory Organowe za nami

29.09.2019 21:00:00

Koncertem maryjnym w wykonaniu śpiewaczek i muzyka-organisty zakończyły się w niedzielę, 29 września 2019 r. III Ciechanowskie Wieczory Organowe w Farze w parafii pw. św. Józefa.

W niedzielne popołudnie wystąpili: Angelika Podwojska – sopran, Aleksandra Kołodziejczyk – mezzosopran i Patryk Podwojski – organy. Wykonawców przedstawił oraz opowiadał o utworach Dominik Molewski, organista w ciechanowskiej farze.

Za koncert podziękowała im w imieniu prezydenta Krzysztofa Kosińskiego, który objął patronat nad Ciechanowskimi Wieczorami Organowymi, radna Anna Smolińska, przewodnicząca Komisji Kultury w RM; do podziękowań dołączyła radna Magdalena Grelik-Grodecka.

Wcześniej w farze usłyszeliśmy: 15 września – arie na saksofon i organy, a 1 września koncert pn. „Brzmienia czterech epok”. Grę wykonawców, podobnie jak w zeszłych latach, można było obejrzeć na ekranie ustawionym przed rzędami ławek. Koncerty współfinansowali: miasto Ciechanów i parafia farna.

IK

Więcej w papierowym wydaniu „TC”

autor: IK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz