Tygodnik Ciechanowski

Wtorek, 26 maja 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

72-letnia ciechanowianka dała pieniądze fałszywej synowej

03.10.2019 15:37:00

We wtorek, 24 września do 72-letniej mieszkanki Ciechanowa zadzwoniła oszustka podająca się za synową i poprosiła o pilne pożyczenie 10 tys. zł.

Bo, jak tłumaczyła, taką kwotę musi szybko oddać swojej koleżance. Jednocześnie zaznaczyła, że w ciągu kilku dni zwróci pożyczkę.

72-latka spełniła prośbę rzekomej synowej. O tym, ze została oszukana, przekonała się dopiero kilka dni później, gdy prawdziwą synową poprosiła o zwrot pieniędzy.

Więcej w papierowym wydaniu „TC” z 8 października.

autor: KK

Komentarze Internautów (3)dodaj komentarz

 • Anna Weichhaus, 2019-10-04 14:46:57
  Czy masz zły kredyt
  Witam, jestem Anna Weichhaus, prawowity i niezawodny pożyczkodawca. Czy masz długi? Czy masz zły kredyt? Czy zostałeś odrzucony przez bank, jeśli potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie własnej inwestycji biznesowej? Udzielam pożyczki na jasnych i łatwych do zrozumienia warunkach z oprocentowaniem 2%. Udzielam pożyczek biznesowych, osobistych, studenckich, samochodowych i pożyczek na spłatę rachunków. Jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się ze mną teraz: annaweichhaus11@gmail.com
 • Adrian Bayford, 2020-01-27 16:40:19
  Adrian Bayford
  Dobry dzień Potrzebujesz pożyczki na każdy cel? Czy masz problem finansowy? Bridge Finance gwarantuje usługi finansowe dla klientów o korzystnym oprocentowaniu. Nasze pożyczki są łatwe i szybkie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać potrzebną pożyczkę. Możemy dopasować każdą pożyczkę o oprocentowaniu 2% do twojego budżetu. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami natychmiast poprzez (adrianbay0008@gmail.com)
 • Adrian Bayford, 2020-03-29 18:29:21
  Adrian Bayford
  Dobry dzień Potrzebujesz pożyczki na wszystkie cele? Czy masz problem finansowy? Bridge Finance jest gwarantowany poprzez świadczenie usług finansowych klientom przy korzystnym oprocentowaniu. Nasze pożyczki są proste i szybkie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać potrzebną pożyczkę. Możemy dopasować każdą pożyczkę o oprocentowaniu 2% do twojego budżetu. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się teraz z (adrianbay0008@gmail.com)