Tygodnik Ciechanowski

Wtorek, 26 maja 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Tragiczny wypadek z udziałem pieszego

08.10.2019 10:00:00

Do zdarzenia, w którym zginął pieszy, doszło poza obszarem zabudowanym między Dębówką a Lutocinem (pow. żuromiński). Policja podejrzewa, że mężczyzna mógł być pod wpływem alkoholu.

 W piątek, 4 października, o godzinie 20.05 jadąca volkswagenem cady od strony Dębówki w kierunku Lutocina 36-letnia mieszkanka powiatu żuromińskiego uderzyła w pieszego, który poruszał się prawidłowo lewą stroną jezdni. Niestety znajdował się poza obszarem zabudowanym, droga nie była oświetlona, a 67-letni mieszkaniec gm. Lutocin nie miał żadnych odblasków. Ponadto do zdarzenia doszło podczas mijania się dwóch pojazdów, a więc w sytuacji ograniczonej widoczności. Na miejsce przybyły policja i pogotowie ratunkowe. Poszkodowany mężczyzna z obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala w Żurominie, gdzie zmarł dnia następnego. Jeszcze nie ma oficjalnych wyników badań krwi, ale policjanci podejrzewają, że 67-latek mógł znajdować się pod wpływem alkoholu.

Więcej informacji kryminalnych z regionu w aktualnym wydaniu papierowym "TC".

autor: kuj

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz