Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 24 października 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Gdzie zagłosujemy w Ciechanowie

09.10.2019 10:00:00

Miasto zachęca wszystkich pełnoletnich mieszkańców do udziału w wyborach parlamentarnych, które odbędą się 13 października. Głosować będzie można w jednej z siedzib obwodowej komisji wyborczej – w zależności od adresu zameldowania mieszkańca. Każdy będzie mógł oddać jeden głos na kandydata na posła oraz jeden na kandydata na senatora.

Ciechanów jest podzielony na 21 obwodów głosowania, ponadto obwody odrębne stanowią: Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie oraz Dom Pomocy Społecznej przy ul. Kruczej. Głosowanie w lokalach wyborczych odbywać się będzie w godz. 7.00-21.00.

Jak informuje urząd miasta, pełen spis ulic przypisanych do poszczególnych obwodów oraz wyznaczonych dla obwodów lokali wyborczych dostępny jest w obwieszczeniu prezydenta miasta na stronie internetowej Urzędu Miasta Ciechanów pod linkiem: https://www.umciechanow.pl/dla_mieszkancow/wybory

Każdy głosujący, po okazaniu dowodu osobistego, otrzyma dwie karty do głosowania. Należy wskazać jednego kandydata na danej karcie – w kratce obok nazwiska postawić znak „X” (co najmniej dwie linie przecinające się wewnątrz kratki). Zagłosować będzie można na: jednego z kandydatów na posła na Sejm RP oraz na jednego kandydata na senatora.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz