Tygodnik Ciechanowski

Wtorek, 26 maja 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Policja poszukuje właścicieli odzyskanych rzeczy

09.10.2019 15:00:00

Trzy tygodnie temu napisaliśmy w „TC” o 22-letnim mieszkańcu powiatu ciechanowskiego, który jest podejrzany o dokonanie w pierwszej połowie września tego roku w Ciechanowie i okolicy kilkunastu włamań do samochodów i piwnic.

Złodziej kradł przede wszystkim narzędzia, elektoronarzędzia, odzież, telefony komórkowe, sprzęt wędkarski i artykuły spożywcze.

W trakcie prowadzonego w tej sprawie dochodzenia policjanci odzyskali dużą część skradzionych przedmiotów.

Ponieważ nie udało się ustalić właścicieli wszystkich wszystkich elektonarzędzi i narzędzi, policja poszukuje osób do których należało odzyskane mienie.

Jeżeli ktoś utracił w ostatnim czasie tego typu przedmioty, proszony jest o kontakt z policją. Postępowanie w tej sprawie prowadzi st. sierż. Tomasz Brzeziński z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie (tel. 23 673-13-30). Można też dzwonić do dyżurnego komendy (tel. 23 673-12-00).

Więcej w papierowym wydaniu „TC”.

autor: KK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz