Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 04 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. UM.Ciechanów
fot. UM.Ciechanów

SP nr 7 z nowym kompleksem sportowym

20.10.2019 09:00:00

Zakończona została budowa nowego kompleksu sportowego przy Szkole Podstawowej nr 7 w Ciechanowie. Dziś odbędzie się z tej okazji mecz.

W ramach inwestycji zrealizowanej przy ul. Czarnieckiego 40 powstało m.in. boisko do piłki nożnej, bieżnia lekkoatletyczna, zmodernizowane zostało boisko wielofunkcyjne. Obiekt oświetlono, zamontowano elementy małej architektury.

W niedzielę 20 października na terenie nowo wybudowanego ogólnodostępnego kompleksu sportowego reprezentacja Urzędu Miasta Ciechanów rozegra mecz otwarcia z drużyną Policji. Komentował będzie dziennikarz sportowy Bożydar Iwanow.

O godz. 10.45 przewidziano mecz z dwiema 30-minutowymi połowami. W każdej z drużyn grać będzie po 11 osób, funkcjonowały będą zmiany hokejowe. Odbędzie się także trening lekkoatletyczny uczniów.

– Zachęcam mieszkańców Ciechanowa do kibicowania, a przy okazji do przyjrzenia się nowemu obiektowi sportowemu, pierwszemu takiemu w tej części miasta. Inwestując w nowe miejsca służące aktywnemu spędzaniu czasu, reagujemy na potrzeby i oczekiwania ciechanowian, którzy coraz chętniej uprawiają sport – powiedział prezydent Ciechanowa Krzysztof Kosiński.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz