Tygodnik Ciechanowski

Poniedziałek, 25 maja 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

datetime: 2020-05-25 02:26:25 (CEST)
errornum: 1024
errortype: User Notice
errormsg: Smarty error: html_image: unable to find '/var/www/vhosts/tc.ciechanow.pl/httpdocs/resources/image/aktualnosci/min/201911270940036.11'
scriptname: /var/www/vhosts/tc.ciechanow.pl/httpdocs/engine/lib/smarty/Smarty.class.php
scriptlinenum: 1092
requesturl: /aktualnosc-19098-prokuratura_postawila_zarzut_zabojstwa_zony.html
requestbrowser: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Wystapil blad na stronie
fot. OSP Raciąż

Prokuratura postawiła zarzut zabójstwa żony

27.11.2019 09:30:00

We wtorkowy poranek 19 listopada ok. godz. 7.00 służby zostały poinformowane o pożarze samochodu stojącego w rowie przy drodze w miejscowości Kraszewo Sławęcin w gm. Raciąż. Po ugaszeniu pożaru strażacy zauważyli nadpalone zwłoki kobiety leżące kilkanaście metrów dalej. Po południu policja zatrzymała jej męża, któremu następnego dnia postawiono zarzut zabójstwa.

Sąd przychylił się do wniosku płońskiej prokuratury o trzymiesięczny areszt dla 45-letniego mężczyzny podejrzanego o zabójstwo z zamiarem bezpośrednim swojej 42-letniej żony. W dniu zabójstwa kobieta, matka dwójki dzieci, wracała z pracy w ZOL-u w Kraszewie Czubakach.

- Z dotychczasowych ustaleń wynika, że jadącej autem kobiecie zajechał drogę jej mąż. Najpierw wybił szybę w samochodzie i próbował ją zaatakować. Kobieta wybiegła z pojazdu, a wtedy mężczyzna zadał jej w głowę trzy ciosy narzędziem tępokrawędzistym typu toporek, które udało się nam odnaleźć. Jeden cios trafił w tył głowy, a dwa uderzenia zostały wymierzone w twarz. Trudno na razie powiedzieć, czy po tych ciosach kobieta jeszcze żyła. Gdy już leżała w rowie, mężczyzna podpalił ją oraz samochód. Przeprowadzone oględziny wykazały, że przed podpaleniem 42-latka została oblana substancją ropopochodną. Później mężczyzna spalił swoje ubrania i udał się do pracy – powiedziała Ewa Ambroziak, prokurator rejonowy w Płońsku.

Cały artykuł Pawła Wiewiórkowskiego w aktualnym wydaniu TC

autor: kuj

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz