Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 04 kwietnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. Zdjęcie ilustracyjne, pixabay.com
fot. Zdjęcie ilustracyjne, pixabay.com

Pijany wpadł do studni

28.01.2020 12:40:00

W jednej z wsi na terenie gm. Lubowidz (pow. żuromiński) będący pod wpływem alkoholu mężczyzna wpadł do studni na własnej posesji.

Do zdarzenia doszło w piątek 24 stycznia br.. Studnia, która zazwyczaj była zabezpieczona, nie była tego dnia przykryta, ponieważ dwa dni wcześniej właściciel postanowił ją zmodernizować. Jak się później okazało, nie była to najlepsza decyzja. Nietrzeźwy 50-latek wyszedł na własne podwórko i... przepadł jak „kamień w wodę”. Domownicy zaniepokojeni dochodzącym z posesji wołaniem o pomoc niezwłocznie wezwali właściwe służby. Do ich przyjazdu udało im się pechowego gospodarza wyciągnąć z głębokiej na około 3 metry studni. Mężczyzna został przewieziony do szpitala w Żurominie, gdzie lekarz zadecydował o pozostawieniu go na obserwacji. Ostatecznie okazało się, że 50-latkowi nie stało się nic poważnego, był tylko lekko poobijany i miał otarcia skóry. Za to badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało ponad 2 promile. Historia upadku mieszkańca gminy Lubowidz do studni zakończyła się szczęśliwie.

Więcej informacji kryminalnych z regionu w papierowym wydaniu Tygodnika Ciechanowskiego.

autor: kuj

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz