Tygodnik Ciechanowski

Niedziela, 31 maja 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. Fot. Starostwo w Pułtusku
fot. Fot. Starostwo w Pułtusku

Pułtusk. Nowe linie autobusowe z dopłatą

21.03.2020 15:00:00

Starosta pułtuski Jan Zalewski i wicestarosta Beata Jóźwiak podpisali 28 lutego z firmą SANIMAX-Transport s. c. Janusz Sosnowski i Monika Sosnowska umowę o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego.

Przewozy autobusowe odbywają się w dni nauki szkolnej od 2 marca na kilku liniach w granicach powiatu pułtuskiego. Kursy zaczynają się w Pułtusku przy ul. T. Kościuszki i tam kończą. Linia 1 autobusów biegnie z Pułtuska przez Winnicę, Kowalewice, Świercze i Lipniki, czyli przez gminy Winnicę i Świercze. Linia 2 jest dla podróżnych, którzy chcą dotrzeć do gminy Gzy i biegnie przez Gzy, Ostaszewo, Gotardy i Przewodowo. Linia 3 obejmuje gminę Obryte, a na trasie znalazły się przystanki w Obrytem, Gródku, Zambskach i Bartodziejach. Linia 4 łączy Pułtusk z gminami Winnica i Pokrzywnica; przystanki znajdują się m.in. w miejscowościach gminnych oraz Błędostowie. Linia 5 prowadzi do gminy Zatory i dzięki niej można dotrzeć do tej miejscowości, jak i Pniewa.

IK

Więcej w TC nr 12 z 17.03.

autor: IK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz