Tygodnik Ciechanowski

Poniedziałek, 25 maja 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. KPP Pułtusk
fot. KPP Pułtusk

Zabił nożem kompana z pokoju

21.05.2020 14:00:00

Pułtuscy kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu rozwiązali sprawę zabójstwa 61-latka. Zatrzymali mieszkańca gm. Pokrzywnica, który po sprzeczce skatował współlokatora. Mężczyzna na skutek rany zadanej nożem zmarł. Za zabójstwo grozi 55-latkowi nawet dożywocie.

Nie od razu podejrzewano, że doszło do zabójstwa.

Pułtuska komenda informuje, że naturalnie ułożona sylwetka denata, brak śladów, narzędzi mogących świadczyć o używaniu ich w przestępstwie, zatroskane zachowanie współlokatora i opinia ratownika medycznego nie wskazywały, że do zgonu mogły się przyczynić osoby trzecie. Policjanci jednak nie pozostali bierni w czynnościach. Ich niepewność co do naturalnego zgonu rozwiały wyniki sekcji zwłok - na klatce piersiowej denata znajdował się ślad po ranie kłutej.

Wyczerpujące czynności śledczych w terenie, oględziny miejsca, rozpytania świadków, zatrzymania osób doprowadziły do sprawcy. Zebrany materiał wskazywał na jedną osobę, 55-letniego współlokatora denata. 

Szerzej w wydaniu papierowym TC

autor: RN

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz