Tygodnik Ciechanowski

Poniedziałek, 25 maja 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. Urząd Miasta w Ciechanowie
fot. Urząd Miasta w Ciechanowie

Ul. Gruduska: nowe utrudnienia od 22 maja

21.05.2020 15:00:00

Trwa modernizacja ulicy Gruduskiej. Od 22 maja w związku z postępującymi pracami na drodze będą występowały nowe utrudnienia w ruchu. Rozpoczyna się frezowanie nawierzchni asfaltowej.

W ramach przebudowy drogi do 15 czerwca 2020 r. wprowadzona została czasowa zmiana organizacji ruchu. Od piątku 22 maja rozpocznie się kolejny etap. W związku z frezowaniem nawierzchni asfaltowej pojawią się kolejne utrudnienia w ruchu.

Na drodze nadal obowiązuje ograniczenie prędkości oraz – w zależności od postępujących prac – lewo lub prawo stronne zwężenie drogi. W przypadku zajęcia pobocza, chodnika lub pasa ruchu, wprowadzone będzie ręczne kierowanie ruchem.

Jak informuje urząd miasta, wykonawca kontynuuje prace zgodnie z harmonogramem. Droga wojewódzka będzie miała 7 m. szerokości. Na ulicy położona będzie nowa nawierzchnia jezdni, wykonane będzie oznakowanie pionowe i poziome zgodnie z nowym projektem stałej organizacji ruchu dla rozbudowywanego odcinka drogi. W obszarze pasa drogowego zostaną wyprofilowane bądź przebudowane skrzyżowania. Wykonane zostaną także zjazdy indywidualne na posesje i zjazdy na pola.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz