Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 10 kwietnia 2021

Zapraszamy na nową stronę: Ciech-Press - Portal Regionalny pod adresem www.ciechpress.pl
fot. mp.
fot. mp.

Największe inwestycje deweloperskie w Warszawie – co warto o nich wiedzieć?

26.11.2020 15:00:00

W stolicy powstaje wiele atrakcyjnych osiedli mieszkaniowych, z doskonale zagospodarowanymi częściami wspólnymi i udogodnieniami dla mieszkańców. Wiele z nich posiada własną infrastrukturę, w tym zaplecze handlowo-usługowe, zielone skwery z alejkami spacerowymi, prywatne patia czy place zabaw. Nowoczesne osiedla znajdują się w dogodnej lokalizacji, z dostępem do placówek edukacyjnych i medycznych. W tym artykule podpowiadamy, jakie budynki mieszkalne zasługują na szczególne wyróżnienie.

Ranking największych inwestycji deweloperskich

Rynek nieruchomości w stolicy prężnie się rozwija a dużym zainteresowaniem mieszkańców cieszą się nowe mieszkania w Warszawie. Na Mazowszu z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie Na popularności zyskują inwestycje mieszkaniowe Dom Development, zlokalizowane w różnych częściach miasta. To idealna propozycja dla osób, które poszukują mieszkania w bliskiej odległości od centrum i jednocześnie nie chcą rezygnować z dostępu do terenów zielonych i walorów miejskiego życia.

Nowe inwestycje mieszkaniowe

Jakie warszawskie inwestycje Dom development cieszą się największym zainteresowaniem? Poniżej przedstawiamy wybrane.

  1. Osiedle Wilno znajduje się na obszarze dzielnicy Targówek. Cały projekt składa się z 861 nowych mieszkań. To w pełni niezależne osiedle, na terenie którego zlokalizowane są placówki edukacyjne i medyczne, kawiarnie, lokale gastronomiczne, punkty handlowo-usługowe oraz sklepy spożywcze.
  2. Marina Mokotów usytuowana jest przy ulicy Żwirki i Wigury na Mokotowie. Cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych, w których znajduje się 819 mieszkań. Osiedle Marina Mokotów jest uważane za jedną z najbardziej rozpoznawalnych przestrzeni mieszkalnych.
  3. Apartamenty Dolny Mokotów to znacznie mniejsze osiedle, które położone jest na Sielcach – Dolnym Mokotowie. Inwestycja została wybudowana w IV kw. 2019 roku i składa się ze 148 luksusowych mieszkań.
  4. Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód położona jest w pobliżu ulicy Lazurowej na Bemowie, gdzie mieści się 128 nowych mieszkań na sprzedaż.
  5. Osiedle Głębocka znajduje się na warszawskiej Białołęce i aktualnie jest w trakcie budowy. Termin oddania inwestycji do użytkowania planowany jest na IV kwartał 2021 roku.

Osiedle Wilno - Dom Development

To wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, które jest realizowane etapowo. Kolejny etap Osiedla Wilno znajduje się na Elsnerowie, skąd można dojechać do centrum miasta w zaledwie 15 minut. 

Nowe mieszkania w Warszawie, zwłaszcza te zlokalizowane w dzielnicy Targówek, są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach, które rozpoczynają się już od kwoty 7200 zł za metr kwadratowy. Architektura osiedla - inspirowana wileńską zabudową - składa się z rekreacyjnych terenów wspólnych. Na szczególne wyróżnienie zasługują oryginalnie zaprojektowane alejki oraz skwery. To niepowtarzalny projekt urbanistyczny, który obejmuje trzy place miejskie, fantazyjną fontannę z rzeźbami, bezpieczne place zabaw i liczne punkty handlowo-usługowe. W pobliżu Osiedla Wilno zlokalizowane są duże centra handlowe takie, jak C.H. Wileńska, Atrium Targówek, M1, Ikea oraz Dom Kultury Zacisze.

Podsumowanie

Rozbudowana infrastruktura kompleksów mieszkalnych w Warszawie idealnie wpisuje się w oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Na terenie popularnego Osiedla Wilno znajduje się stacja kolejki podmiejskiej, skąd można szybko dojechać do centrum miasta lub stacji Metra Dworzec Wieleński. To tylko jedno z wielu udogodnień, które czekają na mieszkańców dzielnicy Targówek. Inwestycja realizowana przez doświadczonego dewelopera Dom Development przypadnie do gustu osobom poszukującym komfortu, ciszy i spokoju.

autor: mp.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz