Tygodnik Ciechanowski

Środa, 04 sierpnia 2021

Zapraszamy na nową stronę: Ciech-Press - Portal Regionalny pod adresem www.ciechpress.pl
fot. SOSW Pułtusk
fot. SOSW Pułtusk

Placówka przyjazna dziecku i rodzicowi

12.03.2021 08:00:00

Rozmowa z Aldoną Iniarską, dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Anny Karłowicz w Pułtusku

Uczniowie i nauczyciele SOSW są znani z programów artystycznych z okazji Dnia Patrona, ale też z aktywności w innych dziedzinach, w tym sportowej. Czy nadal są aktywni?

Jak najbardziej. Święto naszej placówki, czyli Dzień Patrona odbył się zgodnie z naszym rytuałem, ale w formie zdalnej. Organizujemy wiele wydarzeń w Ośrodku, a nasi uczniowie, pod kierunkiem nauczycieli i wychowawców, wykonują prace na konkursy pozaszkolne jak konkurs plastyczny „Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka 2020” – tu możemy poszczycić się laureatem. Realizujemy ogólnopolski projekt „Z kulturą mi do twarzy”. (...) Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej www.soswpultusk.pl oraz naszej strony Fb, na których piszemy o różnych formach naszej aktywności. Kadra cały czas się doskonali i wychodzi naprzeciw potrzebom dziecka i rodzica. Uważamy, że dzieckiem trzeba zająć się całościowo i zespołowo, i to u nas ma miejsce.

IK

Całość w TC nr 8 z 23.02.

Aktualne i archiwalne numery wszystkich wydań "Tygodnika Ciechanowskiego" można kupić lub zaprenumerować za pośrednictwem platformy eprasa.pl

autor: IK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz