Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 04 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Powiat Ciechanów

A A A poleć znajomemu drukuj stronę

Salon gier na automatach

10.09.2008 21:15:32

Rada Miejska Ciechanowa na sesji 28 sierpnia pozytywnie zaopiniowała umiejscowienie „jaskini hazardu" w lokalu przy ul. Niechodzkiej 5 (posesja między „Melwobudem" a „Mrówką"), który chce otworzyć spółka „Casino Gold".

- Salon przy ul. Niechodzkiej znajdowałby się na obrzeżach miasta. Jest to lokalizacja korzystniejsza dla mieszkańców Ciechanowa niż w innym miejscu. Dlatego ja nie wyrażam przeciwko powstaniu takiego lokalu sprzeciwu – przekonywał radny Paweł Rabczewski.
- Były różne lokalizacje. Ta jest najbardziej przystępna. Bo teren jest ogrodzony, monitorowany – dodał radny Zenon Stańczak.
- Nie demonizujmy naszych uchwał w tej sprawie. Są one tylko jednym z wielu załączników, jakie firma starająca się o otwarcie lokalu, musi dołączyć do wniosku, który w tej sprawie składa do Ministerstwa Finansów – przekonywał radny Wojciech Jagodziński. 
- Salony gier, jeśli chodzi o rozwój młodzieży, są dla niej szkodliwe. Ja bym nie dała zgody na prowadzenie takiego przybytku -  zauważyła w toku debaty honorowa obywatelka Ciechanowa prof. Bibiana Mossakowska.
Jej opinia nie odwróciła wyników głosowania. Rada Miejska większością głosów pozytywnie zaopiniowała uruchomienie przy ul. Niechodzkiej salonu gier. Za wydaniem takiej opinii opowiedziało się 8 radnych, przeciwko było 7, a 1 osoba wstrzymała się od głosu.
Więcej w numerze 36 TC z 2 września 2008 r.

autor: KK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz