Tygodnik Ciechanowski

Czwartek, 09 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. Marta MaIk
fot. Marta MaIk

Tragedia na siódemce w Kroczewie

24.09.2008 14:08:49

Dwie dwudziestolatki zginęły na miejscu, a trzecią w stanie ciężkim zabrał śmigłowiec - to ofiary tragicznego wypadku, który wydarzył się w niedzielę 21 września w godzinach przedpołudniowych, na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Kroczewo w gm. Załuski.

Jadące od strony Gdańska w kierunku Warszawy srebrne auto marki BMW „trójka", nagle zjechało z drogi, zahaczyło o wystającą karpę, odwróciło się w kierunku przeciwnym do toru jazdy i z impetem (licznik zatrzymał się na 160 km) uderzyło w przydrożne drzewo. Na jezdni niewidoczne były żadne ślady hamowania.

Na miejscu zginęły dwie młode kobiety w wieku około 20 lat, a trzecią, 21-letnią , w stanie ciężkim, zabrał śmigłowiec pogotowia lotniczego do szpitala w Warszawie. Wszystkie kobiety miały zapięte pasy bezpieczeństwa, ale tylko jednej udało się przeżyć. To co zostało z auta na olsztyńskich numerach nie pozwalało zresztą mieć złudzeń, że mogłoby być inaczej. Przyczyną wypadku była najprawdopodobniej nadmierna prędkość.

Więcej w numerze 39 TC z 23 września 2008 r.

autor: MM

Komentarze Internautów (1)dodaj komentarz

  • kfedfi, 2011-09-22 22:51:03
    xxx
    one nie miały 20 lat , miały ok 30 ;(