Tygodnik Ciechanowski

Poniedziałek, 25 maja 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Powiat Płoński

A A A poleć znajomemu drukuj stronę

Płońsk: Chcą odwołania komisji rewizyjnej

29.09.2008 09:09:00

Radni opozycyjni złożyli do przewodniczącej Rady Miejskiej w Płońsku wniosek o zwołanie nadzwyczajnej sesji. Zabiegają o odwołanie dotychczasowego składu komisji rewizyjnej. Posiedzenie w tej sprawie ma odbyć się w najbliższych dniach.

Wnioskujemy o odwołanie ze składu komisji rewizyjnej przewodniczącej Celiny Niedziałkowskiej i pozostałych trojga członków: Bożeny Rosiak, Andrzeja Mikołajewskiego i Krzysztofa Biernatowicza – wylicza opozycyjny radny Władysław Kuciński, jeden z autorów wniosku.
Jego zdaniem nie może być tak, że komisja rewizyjna reprezentowana jest tylko przez radnych z ugrupowania burmistrza Andrzeja Pietrasika, którzy w dodatku powiązani są z urzędem miejskim, bo oni lub ich krewni pracują w miejskich instytucjach. O tym, jak pracuje komisja pokazała sprawa petycji kupców z miejskiego targowiska. Niektórzy z nich woleli  ze swoim problem zwrócić się do opozycyjnych radnych niż do członków komisji rewizyjnej.
- Będziemy zabiegali o to, żeby opozycja miała większość głosów w komisji rewizyjnej, bo tak jest w wielu samorządach. Na razie trudno mi powiedzieć, jak rada ustosunkuje się do naszego wniosku – twierdzi Kuciński.


Więcej w numerze 39 TC z 23 września 2008 r.

autor: ROMAN NADAJ

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz