Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 11 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. W.Hagedorny
fot. W.Hagedorny

Karambol pod Mławą

01.10.2008 20:20:00

Dwie osoby zginęły na miejscu, jedna zmarła w szpitalu w wyniku karambolu z udziałem dziewięciu aut, do którego doszło w środę, 1 października wieczorem, na "siódemce" w Wiśniewie pod Mławą. Cztery osoby ranne przebywają w szpitalu. Droga krajowa nr 7 została całkowicie zablokowana.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że jadąca samochodem osobowym kobieta z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwny pas drogi i doprowadziła do zderzenia z tirem. Ciężarówkę zarzuciło, jej kierowca stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w kolejne samochody osobowe. Następnie ciężarówka przewróciła się do rowu, przygniatając naczepą wyładowaną drewnem volkswagena passata. Jadące nim dwie osoby - kobieta i mężczyzna -  zginęły na miejscu. W szpitali zmarł kierowca tira.
Trwa akcja ratunkowa.

Więcej w numerze 41 TC z 7 października 
2008 r.

autor: Marek Żbikowski

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz