Tygodnik Ciechanowski

Czwartek, 02 kwietnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. B.Prus
fot. B.Prus

Przasnysz: Zamordowano ekspedientkę, zabójca już w rękach policji

09.10.2008 09:00:00

Przasnyscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie zabójstwa właścicielki sklepu spożywczo-monopolowego. Ciało kobiety znalazł dostawca. Zabójcą okazał się 17-letni mieszkaniec Przasnysza.
W poniedziałek 5 października wczesnym ranem na chodniku przed sklepem spożywczo-monopolowym przy ulicy Zawodzie w Przasnyszu znaleziono zwłoki właścicielki tego sklepu. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon na kilka godzin przed odkryciem zwłok. Rozpoczęło się dochodzenie, zbierano i badano ślady, przesłuchiwano świadków. Po kilku godzinach zatrzymano dwóch młodych mężczyzn – 17- i 25-letniego.
Obaj spożywali alkohol, a gdy go zabrakło, młodszy z nich - mając kilka złotych – poszedł do sklepu. Prawdopodobnie w jego pijanej głowie tliła się już myśl o napadzie, ponieważ wziął ze sobą plecak i krótki nóż.
Gdy obudzona właścicielka sklepu nie chciała otworzyć, młody napastnik ugodził ją nożem w szyję, a następnie ukradł alkohol o łącznej wartości około 70 zł. Obu mężczyzn zatrzymano. 17-latek podczas przesłuchania opisał przebieg zdarzenia. Za popełniony czyn odpowie jak dorosły.

Więcej w numerze 42 TC z 14 października 2008 r.

autor: REDAKCJA

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz