Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 11 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Czarny tydzień na pułtuskich drogach

14.10.2008 08:00:00

Takiego tygodnia dawno w powiecie pułtuskim nie było: dachująca skoda, zderzenia pojazdów, uderzenie w drzewo. Kilka osób z różnymi obrażeniami ciała trafiło do szpitala, zaś 16-letni pasażer volkswagena golfa zmarł na miejscu; za kierownicą siedział jego brat.
Do tragedii doszło 7 października, po godz. 22 w podpułtuskim Płocochowie. Jadący volkswagenem golfem 19-letni mieszkaniec powiatu nowodworskiego na łuku drogi stracił panowanie nad kierownicą. Zjechał do rowu, ściął kilka cieniutkich drzew i uderzył w drzewo. Kierowca z ogólnymi obrażeniami ciała został odwieziony do szpitala, jego o 3 lata młodszy brat nie przeżył zderzenia. 19-latek był trzeźwy.
Dzień później w Świerkowie (gm. Świercze) zderzyły się samochody: osobowy i ciężarowy, rannych nie było. Przyczyną wypadku, jak określiła straż pożarna, było zjechanie na przeciwległy pas ruchu kierowcy samochodu ciężarowego.
Trzy osoby w szpitalu, uszkodzone auta, zatarasowane pasy ruchu – groźniejszy przebieg miał wypadek 10 października w Świeszewie (gm. Świercze). Kierowca poloneza, 39-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego, wyprzedzając na łuku drogi motorowerzystę, doprowadził do zderzenia z oplem omegą, którym kierował 35-latek, również z powiatu ciechanowskiego. Najcięższe obrażenia odniosła pasażerka poloneza, ze złamaną lewą ręką i podejrzeniem złamania kręgosłupa została zabrana do szpitala w Płońsku. Kierowca poloneza ma złamaną szczękę. Pasażerka opla omegi z obrażeniami ogólnymi opuściła szpital na własne żądanie. Kierowca opla był trzeźwy, sprawcy wypadku pobrano krew do badań na zawartość alkoholu.


Więcej w numerze 42 TC z 14 października

autor: IZABELA KOOBA

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz