Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 04 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. B.Prus
fot. B.Prus

Stan Borys śpiewał na rzecz chorych na zespół Dandy-Walkera

26.10.2008 11:00:00

W odstępie kilku miesięcy na scenie ciechanowskiego Centrum Kultury i Sztuki wystąpił po raz drugi, tym razem w charytatywnym recitalu legendarny piosenkarz, poeta i aktor Stan Borys.

Artysta związany z takimi zespołami jak Blackout, Bizony, z teatrem rzeszowskim i teatrem Syrena w Warszawie, weteran festiwali muzycznych europejskich i amerykańskich zaśpiewał swoje największe przeboje.
Ciechanowska widownia ogromnymi brawami nagradzała każdą piosenkę, może raczej pieśń, odśpiewaną przez artystę. Szczególny entuzjazm wzbudzały utwory „Wiatr od Klimczoka”, „Jaskółka uwięziona”, „Zmęczony burz szaleństwem”, „Anna”. W finale koncertu wystąpiła również młodzież z Centrum Kultury i Sztuki.
Pieniądze zebrane z koncertu zostaną przeznaczone na działalność fundacji na rzecz chorych na zespół Dandy-Walkera.

TC 43 z 21 października 2008 r.

autor: BOLESŁAW PRUS

Komentarze Internautów (1)dodaj komentarz

  • libero, 2008-10-26 22:08:43
    gratulacje
    gratuluję organizatorom, artystom i fundacji, że pieniądze z koncertu będą przeznaczone na rzecz chorych z tą straszną chorobą.Dobrze, że są w naszym kraju tacy artyści jak Stan Borys, którzy potrafią zrezygnować ze swej gaży za koncert na rzecz osób dotknietych chorobą. Popieram takie akcje, które pomagają fundacjom dzięki którym chorzy nie są pozostawieni samym sobie.