• 4
  • 1
  • 2

1/12

Ostatni wyjazd szczypiornistów Juranda do Warszawy, zakończył wysoką i bolesną porażką zespołu trenera Molskiego. Stołeczny AZS UW Warszawa obnażył wszystkie braki i niedociągnięcia w zespole z Ciechanowa.

Jeśli ktoś wyobrażał sobie, że gra Juranda w tym sezonie może wyglądać gorzej niż dotychczas, to przekonał się o tym, oglądając sobotni mecz w Warszawie, gdzie pomyłka goniła kolejną.
O dziwo, zaczęło się po myśli gości. Po trzech minutach wyszli nawet na dwubramkowe prowadzenia. Przez pierwszy kwadrans nie można było jeszcze wskazać kto zdominuje to spotkanie.
Poważne problemy Juranda zaczęły się od 16. minuty. Wówczas to „Akademicy” zdobyli pięć bramek z rzędu 15:8, czym kompletnie odebrali gościom chęci do gry.
Więcej w aktualnym (nr 42/20) wydaniu "TC"