Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 30 maja 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Tygodnik Ciechanowski nr 22/2020

Te i inne informacje w najnowszym Tygodniku Ciechanowskim!

 • Tygodnik Ciechanowski nr 22/2020

  Aktualne i archiwalne  numery wszystkich wydań "Tygodnika Ciechanowskiego" można kupić lub zaprenumerować za pośrednictwem platformy eprasa.pl

  https://eprasa.pl

  Lub porać jednorazowy kod SMS-em.

  Informacja dotycząca, jak zdobyć jednorazowy kod, konieczny do pobrania wybranego numeru TC:

  Za ściągnięcie dowolnego numeru "Tygodnika Ciechanowskiego " można zapłacić SMS-em .

  Kod podany przy wybranym numerze TC należy wysłać SMS-em pod numer 72068. Drogą zwrotną otrzymacie Państwo na swój telefon jednorazowy kod dostępu, uprawniający do pobierania wybranego pliku. Koszt jednego SMS'a to 2 zł + VAT (2,46 zł z VAT). Należność ta zostanie doliczona do Państwa rachunku telefonicznego. Prosimy o zwrócenie uwagi podczas wpisywania treści SMS-a na wielkość liter oraz odstęp pomiędzy literami, a cyframi w kodzie.


  Otrzymany kod wpisz poniżej. Cena kodu przy zakupie SMS-em - 2.46 zł (brutto).

  Sms o treści: AP.482 na numer 72068.

  Usługa SMS dostępna jest w sieciach: Plus GSM, Era, Orange i Play. Dostarcza ją i obsługuje system Smartpay. Właścicielem serwisu jest Spółdzielnia Pracy CIECH-PRESS.

  Tygodnik Ciechanowski nr 22/2020 PDF [3.39 MB]

Najświeższe artykułyRSS

 • Matura. Sonda. Julia Bielińska z Pułtuska

  dziś 11:00:00

  fot. Archiwum Julii Bielińskiej W jakim nastroju przystąpią do matury? Takie pytanie zadaliśmy absolwentom szkół średnich. Wśród nich jest Julia Bielińska, absolwentka Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku:  Czytaj dalej»

 • Znieważył policjantów

  wczoraj 17:00:00

  fot. KPP w Pułtusku Ukrywał się przed policją, by nie odbyć kary pozbawienia wolności. Pułtuszczanin został zatrzymany 12 maja i przewieziony do aresztu. Poniesie odpowiedzialność za znieważenie policjantów.  Czytaj dalej»

 • Pech pijanego kierowcy

  wczoraj 16:00:00

  Kilka dni temu w Ciechanowie, pijany 41-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego zajechał swoim hyundaiem na jedną ze stacji paliw. Czytaj dalej»

 • W jakim nastroju do matury? Sonda. Łucja Oleszczuk

  wczoraj 09:00:00

  fot. Archiwum Łucji Oleszczuk Pytamy absolwentów szkół średnich, w jakim nastroju przystąpią do egzaminu dojrzałości? Jak przesunięcie terminu egzaminu wpłynęło na ich przygotowanie? Jak widzą swoją przyszłość po maturze? Na te pytania odpowiedziała m.in. Łucja Oleszczuk z Ciechanowa.  Czytaj dalej»

 • Glinojeck będzie miał nową skarbniczkę

  przedwczoraj 17:00:00

  fot. UMiG Glinojeck W czwartek, 28 maja, Rada Miejska Glinojecka jednogłośnie podjęła uchwałę w sprawie powołania Katarzyny Łukaszewskiej na stanowisko skarbniczki gminy.  Czytaj dalej»

 • 225 spotkań jak jeden mecz

  przedwczoraj 15:45:00

  fot. aviaswidnik Rozmowa z Łukaszem Mierzejewskim, wychowankiem SKS „Trójka” Ciechanów, mistrzem Europy U18, reprezentantem Polski, który rozegrał 225 meczów w Ekstraklasie Czytaj dalej»

 • Detoks alkoholowy w Warszawie - bezpieczne rozwiązanie dla alkoholików.

  przedwczoraj 14:00:00

  fot. mp. W Polsce pije się więcej z każdym rokiem, a tendencja ta nie zmienia się od kilku lat. Ponad 11 litrów przypadających na każdego mieszkańca oznacza, że Polacy zbliżają się do granicy świadczącej o degradacji społecznej. Sposoby leczenia uzależnienia od alkoholu z biegiem lat zmieniły się, a dostęp do nich stał się łatwiejszy. Oprócz terapii obecnie znany i praktykowany jest również detoks alkoholowy. W Warszawie czy też Łodzi to zabieg, który wykonywany jest w specjalistycznych ośrodkach i klinikach. Detoks alkoholowy w Warszawie- wyjście z kaca i ciągu alkoholowego  Czytaj dalej»

 • Wyłudzali sprzęt elektroniczny

  przedwczoraj 14:00:00

  fot. KPP w Pułtusku Na terenie Pułtuska dochodziło do wyłudzeń sprzętu RTV. Podczas przekazania zamówionego sprzętu zostało zatrzymanych pod koniec kwietnia dwóch mężczyzn: 29-letni mieszkaniec Legionowa i 36-letni płońszczanin. Kolejny podejrzany wpadł w ręce pułtuskiej policji 13 maja na terenie powiatu działdowskiego. 35-letni mężczyzna jest mieszkańcem Płońska.  Czytaj dalej»

 • Uszkodzona cysterna

  przedwczoraj 12:00:00

  fot. PSP Ciechanów W poniedziałek, 25 maja, ok. godz. 14.10, w Ciechanowie, na skrzyżowaniu ul. Niechodzkiej z al. Niepodległości, zderzyły się dwa samochody: osobowe renault clio i ciężarowy daf z naczepą.  Czytaj dalej»

 • Po telefon z dowodem kolegi

  27.05.2020 18:00:00

  fot. Il. Młody pułtuszczanin w jednym z salonów telekomunikacyjnych w Pułtusku 15 maja zawarł umowę i zyskał aparat telefoniczny wart ok. 1500 zł. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że 25-latek posłużył się przywłaszczonym dowodem osobistym.  Czytaj dalej»

 • Sprzęt dla szpitali

  27.05.2020 15:00:00

  120 nowych specjalistycznych łóżek do intensywnej terapii oraz 11 mobilnych aparatów RTG trafi do mazowieckich szpitali. Ruszają dostawy sprzętu o wartości ponad 10 mln zł. Zakupy to efekt projektu unijnego realizowanemu przez samorząd Mazowsza.  Czytaj dalej»

 • Nie mógł zejść z dachu

  27.05.2020 13:30:00

  We wtorek, 26 maja, ok. godz. 12.30, w Lekowie (gm. Regimin), 60-letni mężczyzna wszedł na dach budynku jednorodzinnego, aby poprawić antenę telewizyjną.  Czytaj dalej»

 • Od 30 maja na ulicy bez maseczek

  27.05.2020 12:00:00

  Od 30 maja nie musimy już na ulicach nosić maseczek. Premier ogłosił także inne elementy kolejnego etapu "odmrażania" gospodarki.  Czytaj dalej»

Więcej wiadomości...

Ogłoszenia drobne do TC

Budżet Obywatelski Mazowsza

40-lecie TC

Smog w Ciechanowie

Sprawdź czystość powietrza.

Pomiary podawane  na bieżąco!

ul. Mazowiecka/Mleczarska

Konkurs

 

Jubileusz TC

Relacja z uroczystości

Fotorelacja

Drogi Użytkowniku! Polityka dotycząca cookies i podobnych technologii

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza akceptację zastosowania tych narzędzi przez stronę tc.ciechanow.pl)

Czytaj więcej

Galerie TC

 

Nasze Tygodniki

 

Nasz Partner

Dyżur dziennikarski

 

Izabela Koba

Telefon: 23 672 34 02

E-mail

NAPISZ! ZADZWOŃ!

Felietony

 

Dodatek "I ja żyłem w Arkadii..."

 

Prenumerata

Pogoda w Ciechanowie

Mazowiecka książka roku


 

Wykrzyknik TC

Newsletter

Dzięki naszemu newsletterowi będziesz otrzymywał najnowsze informacje z naszej strony.

Zapisz się do newslettera

Biuletyn informacji publicznej


                                             Biuletyn Informacji Publicznej

Należymy do

 

Prenumerata

Zamów prenumeratę ,,TC” przez redakcję

Proponujemy Państwu nową formę prenumeraty. Teraz, w każdej chwili, można zamówić prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego w formie drukowanej bądź elektronicznej (e-wydania).
Zamawiając TC przez naszą redakcję otrzymają Państwo gazetę w każdy wtorek rano, bez żadnych opóźnień.
napisz do nas:

promocja@tc.ciechanow.com

lub zadzwoń pod numer
23 672-34-02
od poniedziałku do piątku w godz. 9-16