Tygodnik Ciechanowski

Czwartek, 02 kwietnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
 • Tygodnik Ciechanowski nr 14/2020

  Aktualne i archiwalne  numery wszystkich wydań "Tygodnika Ciechanowskiego" można kupić lub zaprenumerować za pośrednictwem platformy eprasa.pl

  https://eprasa.pl

  Informacja dotycząca, jak zdobyć jednorazowy kod, konieczny do pobrania wybranego numeru TC:

  Za ściągnięcie dowolnego numeru "Tygodnika Ciechanowskiego " można zapłacić SMS-em .

  Kod podany przy wybranym numerze TC należy wysłać SMS-em pod numer 72068. Drogą zwrotną otrzymacie Państwo na swój telefon jednorazowy kod dostępu, uprawniający do pobierania wybranego pliku. Koszt jednego SMS'a to 2 zł + VAT (2,46 zł z VAT). Należność ta zostanie doliczona do Państwa rachunku telefonicznego. Prosimy o zwrócenie uwagi podczas wpisywania treści SMS-a na wielkość liter oraz odstęp pomiędzy literami, a cyframi w kodzie.

  Następnie kliknij w zobacz pełny opis gazety.

  Tygodnik Ciechanowski nr 14/2020 PDF [2.91 MB]

Najświeższe artykułyRSS

 • Nowa szefowa ciechanowskiej delegatury Inspekcji Handlowej

  dziś 07:48:00

  Mazowiecki Wojewódzki Inspektor Inspekcji Handlowej w Warszawie powołał Katarzynę Jasińską na stanowisko dyrektora ciechanowskiej delegatury Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej. Poprzedni, długoletni szef delegatury, Zbigniew Pawłowski, przeszedł na emeryturę.  Czytaj dalej»

 • Są rowery, a jakoby ich nie było

  wczoraj 13:00:00

  Na stacjach rowerowych w Ciechanowie pojawiły się już rowery. Sezon miał się rozpocząć 1 kwietnia. Ale... W związku z epidemią obowiązują nowe obostrzenia w zakresie poruszania się po przestrzeni publicznej, m. in.zakaz korzystania z wypożyczalni rowerów miejskich. Nie wiadomo na jak jak długo.  Czytaj dalej»

 • Żuromin. Apelują o pomoc dla szpitala

  wczoraj 12:20:00

  fot. SPZZOZ Żuromin Starostowie żuromińscy wraz z innymi inicjatorami postanowili zwrócić się do ludzi dobrej woli o pomoc w uzbieraniu środków na respirator. Czytaj dalej»

 • Złośliwy napis na ścianie marketu

  wczoraj 10:30:00

  fot. Fot. Czytelnik 20 metrów długości i 80 cm wysokości – takie wymiary ma napis umieszczony na elewacji sklepu w Lutocinie. Informuje, że konkretna rodzina ma koronawirusa. Czytaj dalej»

 • Drugi pacjent zarażony koronawirusem trafił do szpitala w Ciechanowie

  wczoraj 09:40:00

  W środę, 1 kwietnia, ok. godz. 3.00, na Oddział Obserwacyjno-Zakaźny Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie trafił drugi pacjent zakażony koronawirusem. Czytaj dalej»

 • Wypatrzyła nietrzeźwego traktorzystę

  przedwczoraj 13:30:00

  W poniedziałek, 30 marca, ok. godz. 11.00, w Ojrzeniu, mieszkanka powiatu ciechanowskiego kierująca samochodem osobowym zobaczyła ciągnik rolniczy, który jechał całą szerokością jezdni. Czytaj dalej»

 • Zalany MacBook. Pomoże autoryzowany serwis.

  przedwczoraj 13:25:00

  fot. mp. Urządzenia marki Apple cechują innowacyjne rozwiązania i dbałość o każdy szczegół. Niestety nie są one niezniszczalne i mogą ulec uszkodzeniu. Jedną z najczęstszych przyczyn awarii MacBooka jest zalanie go wodą. Gdy przydarzy Ci się taka sytuacja, nie martw się. Pomoże autoryzowany serwis. Czytaj dalej»

 • Nowe obostrzenia w związku z koronawirusem

  przedwczoraj 13:20:00

  fot. pixabay.com Podczas konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki oraz minister zdrowia Łukasz Szumowski przedstawili nowe ograniczenia. Dotyczą one m. in. odstępu między osobami w przestrzeni publicznej i zamknięcia hoteli. Czytaj dalej»

 • Reklama. Neurochirurgia przyszłości

  przedwczoraj 10:00:00

  fot. mp. Chirurg układu nerwowego to lekarz posiadający szeroką wiedzę medyczną. W obszarze zainteresowań neurochirurgii są m.in. rdzeń kręgowy, układ naczyniowy, nerwy obwodowe czy mózgowie. Specjalizacja ta ewoluuje wraz z rozwojem wiedzy i technologii. Czytaj dalej»

 • Płońsk. Dlaczego odwołano dyrektora Obermeyera

  przedwczoraj 09:50:00

  Nie milkną echa odwołania przez zarząd powiatu płońskiego Pawła Obermeyera ze stanowiska dyrektora szpitala w Płońsku. Czytaj dalej»

 • Gmina Żuromin uruchomi rezerwy

  przedwczoraj 09:00:00

  Taki pomysł pojawił się podczas posiedzenia Miejsko-Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, które zwołała burmistrz Aneta Goliat. Spotkanie dotyczyło sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Czytaj dalej»

 • Tragiczny wypadek drogowy w Pomorzu

  30.03.2020 15:20:00

  fot. PSP Ciechanów W sobotę, 28 marca, ok. godz. 19.50, na prostym odcinku drogi w Pomorzu (gm. Opinogóra), doszło do tragicznego wypadku drogowego.  Czytaj dalej»

 • 8 pacjentów na oddziale zakaźnym szpitala w Ciechanowie

  30.03.2020 13:30:00

  Według danych z poniedziałku, 30 marca (z godz. 10.00), na Oddziale Obserwacyjno-Zakaźnym Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie przebywało 8 pacjentów: 1 zarażony koronowirusem i 7 z podejrzeniem zarażenia.  Czytaj dalej»

Więcej wiadomości...

Ogłoszenia drobne do TC

Ogłoszenia przez internet.

 

Budżet Obywatelski Mazowsza

40-lecie TC

Smog w Ciechanowie

Sprawdź czystość powietrza.

Pomiary podawane  na bieżąco!

ul. Mazowiecka/Mleczarska

Konkurs

 

Jubileusz TC

Relacja z uroczystości

Fotorelacja

Drogi Użytkowniku! Polityka dotycząca cookies i podobnych technologii

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza akceptację zastosowania tych narzędzi przez stronę tc.ciechanow.pl)

Czytaj więcej

Galerie TC

 

Nasze Tygodniki

 

Nasz Partner

Dyżur dziennikarza

 

Klaudia Kujawa

tel. 672 34 02

e-mail: klaudiakujawa92@vp.pl

Zadzwoń! Napisz!

Felietony

 

Dodatek "I ja żyłem w Arkadii..."

 

Prenumerata

Pogoda w Ciechanowie

Mazowiecka książka roku


 

Wykrzyknik TC

Newsletter

Dzięki naszemu newsletterowi będziesz otrzymywał najnowsze informacje z naszej strony.

Zapisz się do newslettera

Biuletyn informacji publicznej


                                             Biuletyn Informacji Publicznej

Należymy do

 

Prenumerata

Zamów prenumeratę ,,TC” przez redakcję

Proponujemy Państwu nową formę prenumeraty. Teraz, w każdej chwili, można zamówić prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego w formie drukowanej bądź elektronicznej (e-wydania).
Zamawiając TC przez naszą redakcję otrzymają Państwo gazetę w każdy wtorek rano, bez żadnych opóźnień.
napisz do nas:

promocja@tc.ciechanow.com

lub zadzwoń pod numer
23 672-34-02
od poniedziałku do piątku w godz. 9-16