Tygodnik Ciechanowski

Piątek, 05 czerwca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
 • Kierownik Borkowski przechodzi na emeryturę

  30.10.2019 12:30:00

  27 listopada tego roku, długoletni kierownik Powiatowego Zarządu Dróg Józef Borkowski przejdzie na emeryturę. Nowy szef PZD ma zostać wyłoniony w drodze konkursu.

  Czytaj dalej

 • Emerytura przy sztaludze


  02.07.2019 11:00:00

  Poznali się dzięki pasji. Kilkumiesięczne warsztaty stały się dla nich wyzwaniem, jednocześnie formą ciekawego spędzenia wolnego czasu. Dzięki nim i prowadzącej je Joannie Rodowicz, malarce, artystce, scenografce, wrócili do marzeń z przeszłości lub odnaleźli nowe zainteresowania. Wystawę ich prac można było zobaczyć w Galerii „Na pięterku” w Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie. Uczestnicy zajęć malarskich dla dorosłych, w większości emeryci, rozpoczęli, jak mówią z uśmiechem, drugie życie.

  Czytaj dalej

 • Pożegnanie proboszcza

  24.06.2019 09:50:00

  Parafia pw. św. Michała Archanioła w Płońsku pożegnała swojego proboszcza Marka Zawadzkiego, który odchodzi na emeryturę.

  Czytaj dalej