Tygodnik Ciechanowski

Środa, 30 września 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
 • Mała Zosia z nowotworem w oczach

  24.09.2020 15:40:00

  Delikatna twarz i duże, ładne oczy. W oczach tych kryje się radość, ciekawość świata, ale i, co trudno dostrzec, choroba. Choroba, która stopniowo odbiera możliwość widzenia, zdrowie, a nawet życie. Zmaga się z nią jedenastomiesięczna Zosia. O zdrowie i życie dziewczynki walczą jej rodzice Beata i Jacek Pawłowscy z Pułtuska, a siostrzyczkę wspiera niespełna trzyletni Franek.

  Czytaj dalej

 • Walka o wzrok Zuzi


  19.03.2020 12:00:00

  - Serce najbardziej krwawi,kiedy patrzy się na bezbronne dzieci, które nie zdają sobie sprawy, z jakimi problemami zdrowotnymi muszą się zmagać – powiedział mi kiedyś jeden z warszawskich lekarzy oddziału onkologicznego. Przykład zaledwie siedmiomiesięcznej Zuzi idealnie oddaje te słowa. Dziewczynka ma nowotwór złośliwy oczu. Nie wiadomo, jak będzie widzieć w przyszłości i jak będzie funkcjonować. Na razie swoim uśmiechem zaraża wszystkich wokół, ale czy będzie tak również za kilka lat? To pytanie na razie pozostaje bez odpowiedzi.

  Czytaj dalej