Tygodnik Ciechanowski

Środa, 22 września 2021

Zapraszamy na nową stronę: Ciech-Press - Portal Regionalny pod adresem www.ciechpress.pl
 • Pomaganie daje siłę i uzależnia

  14.03.2021 14:00:00

  Co jakiś czas piszemy na łamach naszego „Tygodnika” o osobach, które potrzebują pomocy. Niektórym przytrafia się życiowa tragedia, jak pożar domu czy wypadek, innym ciężka choroba, której koszt leczenia mocno wykracza poza domowy budżet. Wiele zbiórek, na rzecz naszych mieszkańców kończy się sukcesem: rodziny wracają do wyremontowanych domów, dzieci otrzymują niezbędne leki, ich rodzice mogą pozwolić sobie by zapewnić im specjalistyczną rehabilitację.

  Czytaj dalej

 • Eskortowali do szpitala chorego

  23.08.2019 16:00:00

  Mieszkaniec powiatu legionowskiego, podróżujący 21 lipca wraz z kolegą w Przasnyszu dostał drgawek i dusił się. Widząc, co się dzieje, kolega próbował szybko dotrzeć do szpitala, ale nie znał drogi, ponieważ nie mieszka w powiecie przasnyskim, lecz pułtuskim.

  Czytaj dalej

 • Prof. Marcin Marczak. Nie idźmy na łatwiznę

  07.09.2018 12:30:00

  Takiej liczby słuchaczy nie spodziewali się chyba sami organizatorzy. Ci nieco spóźnieni musieli zadowolić się miejscami stojącymi. Chwilami było burzliwie, chwilami refleksyjnie. Wychodzący z sali byli jednak zachwyceni wiedzą i kulturą osobistą mówcy. To największy możliwy skrót spotkania z konstytucjonalistą prof. Marcinem Matczakiem, które odbyło się w minionym tygodniu w Przasnyszu.

  Czytaj dalej